هاست اسپانسری رایگان

در صورت پذیرفته شدن وب سایت شما برای ارائه خدمات هاست رایگان و اسپانسری، موظف هستید ۲ بنر  تبلیغاتی لینک دار (یا ۲ بک لینک) به آدرس وب سایت هایی که ما مشخص میکنیم در سایت استفاده کننده از خدمات هاست رایگان اسپانسری قرار دهید . محل قرار گرفتن بنر ها قطعا در بهترین نقطه (معمولا هدر) سایت و به انتخاب ما خواهد بود. بنر یا لینک باید در تمامی صفحات وب سایت نمایش داده شود و هیچ صفحه ای از این قانون مستثنی نیست. در صورت حذف لینک یا بنر بدون اطلاع ما و پس از دریافت هاست رایگان اسپانسری، سرویس شما بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

هاست اسپانسری رایگان

شرایط استفاده از هاست رایگان اسپانسری

  • وب سایت درخواست کننده باید ۱۰۰٪ قانونی بوده و در سایت ساماندهی ثبت شده باشد، در غیر این صورت اکسین گستر اسپانسر شما نخواهد بود. هیچ گونه سایت فیلم و سریال و فروش سرویس های غیر قانونی دور زدن مخابرات و … جهت ارائه هاست رایگان و هاست اسپانسری پذیرفته نخواهد شد.
  • بازدید وب سایت درخواست دهنده جهت استفاده از هاست اسپانسری رایگان باید حداقل 2 هزار آی پی واقعی در روز باشد. در غیر این صورت درخواست شما پذیرفته نخواهد شد. لطفا از ارائه آمار و ارقام غیر واقعی برای سوء استفاده از این سرویس هاست رایگان خود داری کنید و در غیر این صورت عواقب بعدی به عهده شماست.
  • وب سایت هایی که در گوگل بلک لیست شده اند یا به هر دلیلی گوگل پنالتی مشمول آن ها شده است پذیرفته نخواهند شد، فقط در صورتی درخواست استفاده از هاست اسپانسری رایگان اکسین گستر را ارسال کنید که از روش های غیر معمول برای سئو سازی استفاده نکرده اید. خرید بک لینک و … بخشی از این روش ها هستند.
  • تنها بازدید واقعی از گوگل مورد توجه ماست، اگر سورس بازدید سایت شما از تبلیغات پاپ آپ است، درخواستتان مورد موافقت قرار نخواهد گرفت. هاست اسپانسری رایگان فقط به وب سایت هایی با ترافیک واقعی از موتور های جستجو (یا به صورت دایرکت توسط یوزر) تعلق خواهد گرفت.

کنترل پنل ارائه شده برای هاست اسپانسری رایگان اکسین گستر سیپنل و نوع وب سرور نیز لایت اسپید است. در صورت تمایل به استفاده از هاست رایگان اسپانسری اکسین گستر، درخواست خود را تیکت کنید.